Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Krallığı ile bölgenin yüzölçümü olarak en büyük ülkelerinden biridir. Aynı zamanda tarihten gelen süreçte dini ve kültürel bağlarımızın kuvvetli olduğu bir ülkedir. Bunun bilinciyle hareket eden Volantis Lojistik Arabistan-Türkiye arası nakliye hizmetlerinde sizlerin yanında olmak amacıyla kurulmuştur.

 

 

Başta Medine,Mekke,Cidde olmak üzere Arabistan Krallığı’na taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Önümüzdeki senelerde Suudi Arabistan’la ithalat ve ihracat payımızın artacağını düşünerek taşımacılık faaliyetlerinde bu bölgeye verdiği hizmetleri artırmayı planlamaktadır.

 

 

Ülkenin jeopolitik konumunu göz önünde bulundurduğumuzda denizyolu,demiryolu,havayolu taşımacılık faaliyetlerine uygun olduğunu görmek mümkündür.

 

 

Suudi Arabistan ithalat ve ihracat taşımacılığında her türlü yükünüze uygun nakliye hizmetini siz değerli müşterimize zamanında ve en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

 

 

Bizden fiyat talep etmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

Saygılarımızla

Summary
Article Name
Suudi Arabistan Nakliye - Volantis Lojistik
Description
Suudi Arabistan'ın jeopolitik konumunu göz önünde bulundurduğumuzda denizyolu,demiryolu,havayolu ve karayolu taşımacılık faaliyetlerine uygun olduğunu görmek mümkündür.
Author
Publisher Name
Volantis Logistics